یادتان باشد در زمانی که مورد یا مشکلی برای لوله فاضلاب پش آمد ، هر گونه علایمی را اخطار در نظر بگیرید ، به پایین رفتن اب در حمام یا چرخش اب در سینک ظرفشویی ، بوی بد و بو های تند و ناخوشایند و همه اینها اخطار این است که به زودی با مشکل گرفتگی لوله فاضلاب مواجه خواید شد و باید خیلی سریع اقدامات اولیه را انجام دهید و از بسته شدن کامل جلوگیری نمایید. حتما دست بکار شدید و مو های زاید و مواد چسبناک و چربی لوله هارو تخلیه کردید ما بازم میبنید که تمامیه نشانه های گرفتی وجود دارد و اتفاقی نیافتاده و این گرفتگی لوله باز نشده است؟! حال باید چه کنیم؟ چه اقداماتی لازم و درست است تا این گرفتگی لوله به درستی رفع شود ؟ در ادامه چند روش ساده و سریع برای باز کردن لوله فاضلاب پیشنهاد میکنیم . روش های پیشنهاد میکنیم تا قبل از تماس با لوله بازکنی و خدمات سریع گرفتگی لوله میتوانید انجام دهید تا مشکل حل شود اما در نهایت اگه مسله پا بر جا ماند حتما سریعا با لوله بازکنی تماس بگیرید تا بطور کامل لوله را باز کرده و هر گونه بوی بد را رفع نمایند.

 

1-استفاده از سیم بلند و منعطف مثل فنر برای باز کردن لوله فاضلاب :

 

یه سیم بلند تهیه کنید ، میتوانید از رخت اویز های فلزی که لباس های خود را از آن آویزان میکنید استفاده نمایید و انرا صاف نمایید ، سر انرا به صورت قلابی شکل در بیاورید و انرا داخل لوله بفرستید و مانند یک ماهیگیر سعی کنید تمامی چیز هایی مثل مو و چربی را از لوله بیرون بکشید. حتما توحه کنید مهمترین موضوع این است که سعی کنید مواد را از لوله بیرون بکشید نه اینکه سعی کنید سیم یا فنر را هر چه میتوانید داخل لوله ببرید. بعد از اتمام کارتان داخل لوله اب داغ برزید تا راه ان شسته شود.

 

2- محلول نمک وسرکه برای باز کردن لوله فاضلاب :

 

سرم برای ضد عفونی و شست و شو ، کافیست برای درست کردن این سرم یک سوم فنحان نمک و یک سوم فنجان سرکه را با هم درون یک ظرف بریزید و بر اثر ترکیب این دو گازی متصاعد میشود بنا بر این بدون اتلاف وقت و قبل از تمام شدن جوشش این ترکیب سریعا انرا درون لوله بریزید تا جوشش این ترکیب باعث تمیزی لوله شود. حداقل یک ساعت و ترجیحا شب تا روز صبر کنید تا ترکیب عمل کند. بعد از این اقدام با فشار زیاد اب گرم لوله گرفته شده را بشوید.

 

3- استفاده از جارو برقی ضد اب برای باز کردن لوله فاضلاب:

 

جارو برقی هایی که قابلیت مکش مایعات دارند برای باز کردن لوله مناسب هستند. کافیست ابتدا انرا روی قسمتی که ابر وارد لوله میشود تنظیم کنید ، سعی کنید مخرج انرا بپوشانید تا از کثیف کاری جلو گری شود. حتما دوره لوله را کاملا درز گیری کنید سپس جارو برقی را روشن کنید و انرا روی قدرت بالا بزارید. اگر کیسه قدیمی و کهنه دارید بهتره از ان استفاده کنید ، مکش بالای جارو برقی باعث میشود ضایعاتی که باعث گرفتکی لوله شده بود را از ان خارج نماید. ممکن است این کار جواب ندهد اما ازمایش کردن ان بی ضرر نیست.

 

4-بازکردن لوله فاضلاب با اب جوش:

 

روشی بسیار ساده که همه میتوانند از این روش استفاده کنند. کافیست چند ظرف و کتری اب را چوش اورید و انها را طی دو تا سه مرحله حداقل به ارامی داخل لوله برزید . هر بار که ظرفی را در لوله گرفته شده خالی میکنید چند لحظه صبر کنید تا اب داغ کار خود را کند و بعد ظرف بعدی را بریزید. اگر طی این مراحل لوله بازشد دیگر ادامه ندهید و با اب جوش باقی مانده حتما یک چای برای خود دم کنید و بعد از یک کار سخت استراحت کنید و چای خود را با لذت نوش جان کنید.

 

5- باز کردن لوله یا ترکیبی از موارد بالا:

 

تمامی موارد پیشنهادی بالارا میتواند با هم استفاده نمود. یا اگر هر کدام از ابزار بالا در دسترس بود از انها استفاده کرد. مثلا اگر سیم ویا فنر در دسترس بود بهتراس ابتدا با ان تا میتوانید مواد زائد را خالی کنید بعد با جاری برقی مکش را انجام دهید سبس با محلول سرکه و نمک لوله را بشوید و در نهاید بعد از یک ساعت لوله را با اب جوش باز کنید .

امید وارم موارد بالا به شما عزیزان کمک کند تا از گرفتگی لوله فاضلاب و بوی بد ناشی از این گرفتگی رها کند و اگر این روش ها جواب نداد سریعا با خدمات لوله بازکنی تماس بگیرید تا لوله فاضلاب را باز کند برایتا تا در مراحل اولیه اقدمات راحت و کم هزینه تری برایتان باشد و مشکل اساسی پیش نیاید.

 

Get Started

بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما هستیم

ارسال نیرو از نزدیک ترین محل به شما

آدرس

در تمامی نقاط تهران با ارسال متخصص لوله بازکنی سیار در خدمت شما هستیم

ساعت کاری :

کلیه خدمات لوله بازکنی به صورت 24 ساعته میاشد

شماره تماس لوله بازکنی

Call Now Buttonتماس شبانه روزی