شیوه های باز کردن راه‌آب ظرفشویی:

چربی ظرف ها ، پس ماندهای غذا، خس و خاشاک میوه‌ها، گل سبزیجات و…باعث گرفتگی آبراههٔ و لوله سینک ظرفشویی میشود .

در این مواقع برای رفع گرفتگی لوله سینک ظرف شویی چه باید کرد؟

باید از چه وسائلی برای بازکردن لوله استفاده کرد تا سریع‌تر و آسان‌تر به نتیجه رسید؟

زمانی که علائمی از گرفتگی سینک ظرفشویی دیده شد،پیش از آنکه مشکل جدی تر شود مقداری آب جوشیده درون ابراهه لوله سینک ظرفشویی بریزید با این کار باعث می‌شوید بافت چربی‌ها و ذرات فرو رفته داخل چاهک سست شوند و به همراه آب از لوله فاضلاب خارج شوند.

بهترین راه برای جلوگیری یا به تعویق انداختن گرفتگی چاهک ظرفشویی این است که اجازه ورود پس ماند غذا و چربی‌ها را به داخل لوله های تخلیه اب ندهیم،برای این کار می‌توان از یک چاه بست و یا صافی برای گرفتن پس ماند غذا استفاده کرد.

  • هیچ‌گاه روغن مصرف شده را داخل چاهک سینک نریزید.

  • اگر قصد شستن ظرفی را که قبلا در آن روغن بوده است را دارید ابتدا ظرف را با دستمال کاملا از روغن پاک کرده و بعد آن را بشویید با این عمل اطمینان داشته باشید که لوله‌های ظرفشویی شما خیلی دیر‌تر دچار گرفتگی می‌شود.

اگر نمیخواهید از لوله بازکن های شیمیایی استفاده کنید میتوانید لوله بازکن دستی را جای گزین آن کنید.

لوله بازکن های دستی :

برای بهتر عمل کردن چاه بازکن و ایجاد چسبندگی بیشتر باید  لبه پلاستیکی قسمتی را که قرار است به سینک بچسبد، پارافین بزنید قسمت پلاستیکی لوله بازکن را به صورتی که آب نتواند به زیر این کلاهک نفوذ کند ، روی چاهک قرار دهید و اندکی آب در سینک بریزید دسته چاه بازکن را محکم به سمت پایین فشار داده این حرکت را ده بار تکرار کنید. چاه بازکن را برداشته تا آب داخل سینک با فشار وارد چاهک شود و ذرات داخل لوله را بشوید آب داغ را باز کنید تا وارد لوله شود و جداره لوله را کاملا پاکسازی کند.

 لوله بازکن‌های شیمیایی :

لوله بازکن‌ شیمیایی محلول‌های بسیار قوی است که با ریختن آن در چاهک گرفتگی لوله بسیار آسان و سریع از بین می‌رود و مجرای لوله را باز می‌کند اگر  محلول را داخل چاهک ریخته و آن را به حال خود‌‌ رها می‌کنید، باید بدانید مرتکب اشتباه بزرگی می‌شوید.

باقی ماندن محلول شیمیایی بر دیواره ی لوله‌ها باعث پوسیدگی آن می‌شود بنابراین بعد از ریختن محلول در چاهک بعد از دقایقی تأمل آب را درون چاهک باز کنید تا آب برای چند دقیقه وارد لوله شود و محلول را بشوید بعد از ریختن محلول شیمیایی به داخل چاهک به هیچ عنوان سر خود را  نزدیک آن نکنیدزیرا گازهای سمی که از محلول متصاعد می‌شود، خیلی مضر است.

بعضی از محلول‌های چاه بازکن برای از بین بردن گرفتگی‌های چربی و پس ماند غذا مناسب است و برخی دیگر برای گرفتگی‌های ناشی از جمع شدن مو در لوله استفاده می‌شود.پس باید محلول چاه بازکن مناسبی را خریداری کرد.

آخرین مطالب وبلاگ

لوله بازکنی غرب تهران

09101413100 لوله باز کنی غرب تهرانخدمات لوله بازکنی لوله باز با گسترش کادر فنی و متخصص خود توانسته مناطق تحت پوش خود را افزایش دهد و از همین رو مناطق غرب تهران نیز با سرعت ارسال بیشتر نیز میتوانند از خدمات لوله بازکنی ، تخله چاه و .... تنها با یک تماس استفاده نمایند...

لوله بازکنی منطقه 1

لوله بازکنی لوله باز در  منطقه 1 تهران دارای تجهیزات پیشرفته ای است .خدمات لوله بازکنی لوله باز  قادر است لوله گرفته شده فاضلاب را با قدرت بسیار بالا توسط سرویسکاران با تجربه و متخصص باز کند.  تجهیزات لوله باز با توان بالا کار می کنند و با استفاده از فنر...

لوله بازکنی شهرک غرب

خدمات لوله بازکنی  لوله باز با توجه به تعداد درخواست بالا در منطقه شهرک غرب واحدی جدا با خدمات 24 ساعته و شبانه روزی در این ناحیه راه اندازی نمود تا بتواند در کمتر از نیم ساعت لوله بازکنی سیار به حل مشتری اعزام نماید . شهرک غرب یا شهرک قدس، یکی از مناطق مدرن ، لوكس و...

Get Started

بصورت شبانه روزی پاسخ گوی شما هستیم

ارسال نیرو از نزدیک ترین محل به شما

آدرس

در تمامی نقاط تهران با ارسال متخصص لوله بازکنی سیار در خدمت شما هستیم

ساعت کاری :

کلیه خدمات لوله بازکنی به صورت 24 ساعته میاشد

شماره تماس لوله بازکنی

Call Now Buttonتماس شبانه روزی